TOKİ Başkanı Ahi Evran Üniversitesinin İnşaatlarını İnceledi

25 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
291 defa okundu.
TOKİ Başkanı Ahi Evran Üniversitesinin İnşaatlarını İnceledi

2TOKİ Başkanı M. Ergün Turan Ahi Evran Üniversitesinin İnşaatlarını İnceledi

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan 24 Mart 2016 tarihinde Ahi Evran Üniversitesi inşaatlarını yerinde inceledi. Başkan Turan’a Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve çok sayıda yönetici eşlik etti.

TOKİ Başkanı Turan, Ahi Evran Üniversitesi bünyesinde inşaatları tamamlanmak üzere olan Yabancı Diller Yüksekokulu Binası, Rektörlük Binası ve Stadyumun çok kısa bir süre sonra tamamlanarak Ahi Evran Üniversitesine teslim edileceğini söyledi. 2. Etapta yer alan Eğitim Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Kongre ve Kültür Merkezi ile Maraton Tribünü inşaatlarına da Nisan ayı içerisinde başlanacağını açıklayan Başkan Turan, Ahi Evran Üniversitesinin şehrin çok önemli bir yerinde bulunduğunu sözlerine ekledi.

Başkan Turan’ın ardından açıklama yapan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, TOKİ Başkanı M. Ergün Turan’a teşriflerinden dolayı teşekkür ederek Ahi Evran Üniversitesinin gelecek 30 yılını karşılayacak çok önemli çalışmalar içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN