112 Ekipleri Değişti

18 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
311 defa okundu.
112 Ekipleri Değişti

KİLİS’İN ELBEYLİ İLÇESİ SINIR HATTINDA ÇOBANBEY SIHHİ TAHLİYE NOKTASINDA GÖREV YAPAN AYDIN, ANTALYA, KIRŞEHİR, MUĞLA VE BURDUR 112 EKİPLERİ DEĞİŞTİ. (MEHMET ALİ DAĞ/KİLİS-İHA)

Çobanbey Sıhhi Tahliye Noktasında Görev Yapan Aydın, Antalya, Kırşehir, Muğla ve Burdur 112 Ekipleri Değişti

Kilis’in Elbeyli ilçesi sınır hattında Çobanbey Sıhhi Tahliye Noktasında görev yapan Aydın, Antalya, Kırşehir, Muğla ve Burdur 112 ekipleri değişti.
Fırat Kalkan’ı Harekatı nedeniyle geçici görevle Çobanbey Sıhhi Tahliye Noktasında görevlendirilen ve görev süreleri biten Aydın, Antalya, Kırşehir, Muğla ve Burdur 112 ekipleri görev sürelerini tamamlayarak Kilis’ten ayrıldı. Türkiye’nin bir çok ilinden Kilis’e görevlendirilen ve Fırat Kalkan’ı Harekatı sırasında Suriye’den gelen yaralılara ilk müdahaleyi yaparak hastanelere ulaştıran sağlık ekipleri, 15 günlük görev sürelerini tamamladıktan sonra yerlerine görevlendirilen sağlık çalışanlarına görevlerini teslim ettikten sonra Kilis’ten ayrıldı.

İHA

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On