10 Ağustos 2023
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1349 defa okundu.

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerin açtığı taciz ateşi sonucu yaralanan 5 asker şehit oldu.

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit operasyonundan acı haber geldi. Teröristlerin açtığı taciz ateşi sonrası yaralanan 5 asker şehit olduŞehitlerin acı haberi ailelerine verildi.

Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarının taciz ateşi sonucu Piyade Teğmen Fatih Uğur Altınbaş, Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer, Piyade Uzman Çavuş Özkan Lale, Piyade Uzman Onbaşı Uğur Özdemir ve Piyade Sözleşmeli Er Mahmut Üçdağ şehit oldu.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda, hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.” ifadelerine yer verildi. 

“Kırşehir Çiğdem” olarak Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Türk Milleti’nin başı sağolsun. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN