13 Ocak 2023
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
702 defa okundu.

HABERLERGÜNDEM HABERLERİ

Gazetemizden Çakmak’a hayırlı olsun ziyareti…

12.01.2023 – 16:11YAYINLANMA

Gazetemizden Çakmak’a hayırlı olsun ziyareti…

   

GAZETE YÖNETİMİ CHP YENİ BAŞKANA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in sahiplerinden Salih Güner ile Sait Yanık, Baran Genç’in milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etmesi ile boşalan CHP İl Başkanlığı’na seçilen Hüseyin Çakmak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

CHP İl Merkezi’nde Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ile eski İl Başkanı Baran Genç’in de bulunduğu ziyarette Salih Güner ile Sait Yanık, Başkan Hüseyin Çakmak’a görevinde başarılar dilediler.

Ziyarette konuşan Başkan Çakmak, bu yıl yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Kırşehir’de birinci parti çıkmak için bütün çabayı harcayacaklarını belirterek, “Kapımız ve gönlümüz herkese açık. Ülkemizin içinde bulunduğu sorunları ve sıkıntıları çok ili biliyoruz. Bu nedenle bu seçimlerin önemi ülkemiz ve hepimiz için çok önemli. İnşallah hep birlikte çok çalışacağız ve başarılı olacağız. Sayın Baran Genç’in milletvekilliğine aday adayı olmak için görevinden ayrılması ile yönetim kurulumuz bu görevi bana layık gördü. İnşallah bizlere verilen güveni boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN