10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
363 defa okundu.

rektörAhi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kudret Saylam, mesleki etik ahlak kurallarına bağlı basının, özgür ve bağımsız bir toplumun şekillenmesi sürecinde önemli işlevi yerine getirdiğini bildirdi.

Saylam, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, bireylerin haber alma özgürlüğünü karşılayan basın mensuplarının, aynı zamanda gerçeklerin gün yüzüne çıkarılarak şeffaf bir toplumun oluşmasında da önemli rol oynadığını belirtti.

Mesleki etik ahlak kurallarına bağlı basının, özgür ve bağımsız bir toplumun şekillenmesi sürecinde önemli işlevi yerine getirdiğini vurgulayan Saylam, şunları kaydetti:

“Aynı zamanda önemli bir güç olan basının, kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla sunduğu haberlerin özel hayata ve kişilik haklarına saygı, doğru ve tarafsız haber verme ilkeleri çerçevesinde yapılması, toplumun huzuru ve barışı açısından büyük önem teşkil etmektedir. Basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On