‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ Mesajı

10 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
154 defa okundu.
‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ Mesajı

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb84“Gazetecilik Fedakârlık İsteyen ve Zor Koşullar Altında Yerine Getirilen Bir Meslektir.”

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda: “Basın çalışanlarımız ve gazetecilerimiz toplumumuzda önemli bir görevi yerine getiren meslek gruplarındandır. Bu anlamda; Yasama, Yürütme ve Yargı’dan sonra Basın 4. Kuvvet olarak adlandırılır. Gazetecilik fedakârlık isteyen ve zor koşullar altında yerine getirilen bir meslektir. Çağımızın en aktif meslek gruplarından biri olan gazetecilik, düşünce ve haberleşme özgürlüğünün mihenk taşlarındandır. Toplumun gerçekleri öğrenmesi için gayret gösteren gazeteci arkadaşlarımız, insanlara bilgi ve haber akışı sağlamak gibi, insan hakları ve demokrasinin savunucusu olmak gibi birçok misyonu da meslek ilkelerinin içerisinde barındırmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, düşünce ve haberleşme özgürlüğüne katkı sağlayan, insan hakları ve demokrasinin savunucusu olan tüm gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor; başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On