“10 Ağustos’ta doğruyu seçeceğiz”

5 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
505 defa okundu.
“10 Ağustos’ta doğruyu seçeceğiz”

Yaşar Bahçeci, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

"10 Ağustos’ta doğruyu seçeceğiz”Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ilçe gezileriyle Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek turuna devam ederken, Kırşehir merkezindeki esnafları da ziyaret ederek 10 Ağustos’ta yapılacak seçimde, Başbakan Erdoğan’a oy istedi, “10 Ağustos’ta doğruyu seçeceğimize inanıyorum” dedi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan, AK Parti İl Başkanı Avukat Salih Çetinkaya ve 22. Dönem AK Parti Kırşehir Milletvekili Hacı Turan ile birlikte ilçeleri ziyaret eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, katıldığı programlarda Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a oy istedi.  Başkan Bahçeci, ilçe ziyaretlerinin dışında kalan zamanında ise şehir içerisindeki esnafları ziyaret ederek çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu ve Başbakan Erdoğan’a oy istedi.

Bahçeci, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, “Sizler, bizlere 30 Mart’ta tekrar güvendiniz ve yetki verdiniz. Bizler de bu güveneninizi hiçbir zaman boşa çıkarmadık. 5 yılda Kırşehir’in hizmet standardını yükselterek hayal edilemeyecek projeler gerçekleştirdik. Yolları, yeşil alanları, parkları ile Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir haline getirdik.  Biz gücümüzü sizden alıyoruz. Sizlerden aldığımız enerji ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Birlik ve beraberlik çok önemli. Önümüzde 10 Ağustos’ta seçim var. İlk defa halkın seçeceği bir Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak. Hepimizin başını Türkiye’de ve Dünya’da dik tutacak, bizi en iyi şekilde temsil edecek, bayrağını en iyi şekilde taşıyacak, iradesi ve idaresini kullanabilecek bir Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Bizler 12 yıldır gece gündüz, sadece milletin menfaatlerini düşünen bir anlayışla çalıştık. Her zaman ‘milletim, milletim, milletim’ diyen bir Başbakanımız oldu. Her zaman bize yakın, milleti için çalışan bir Başbakan…10 Ağustos Türkiye için önemli bir dönemeç. Türkiye ilk defa kendi Cumhurbaşkanını seçecek. Milletin selameti için, milletin birlik ve beraberliği için, ülkemizin kalkınması için, ülkemiz için iyi bir aday seçeceğimizi inanıyorum. Milletin derdiyle dertlenmiş, milletin sofrasında ekmeğini paylaşmış, tabandan gelen, milleti için canla başla çalışan bir Cumhurbaşkanı olsun istiyorum. İnşallah hepimiz için hayırlı bir seçim dönemi olur. Bizler sizlere güveniyoruz. Bizden desteğinizi ve dualarınızı esirgemeyin. Bu milletin kendi istikbalini belirleyecek, kendine en iyi olan adayı seçeceğini biliyoruz. Rabbim mazlumlara yardım etsin, fırsatçılara da fırsat vermesin diyorum.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN