“1 Kasım’da Tek başına iktidar olarak yeniden yolumuza devam edeceğiz”

17 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
550 defa okundu.
“1 Kasım’da Tek başına iktidar olarak yeniden yolumuza devam edeceğiz”

resim 1 (1)Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan seçim çalışmaları kapsamında İlçelere  ziyaretler yaparak 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye destek istedi.

AK Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan “Kırşehir ve ilçelerinin sorunlarını biliyoruz. Mevcut sorunların çözümü için dün olduğu gibi yarında takipçisi olup çözüme kavuşmasını ve projelerin hayata geçirilmesini sağlayacağız” dedi.

AK Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan seçim sonrası da tek başına iktidar olarak AK Parti ile yola devam edeceklerini belirterek, Kaman ve Mucur’da gittikleri her yerde 1 Kasım seçimlerinin önemine değinerek, kendilerine iletilen sorunları ilgili yerlere aktararak sorunlara çözüm buluyorlar.

Gittikleri Kaman, Mucur ,Akçakent, Boztepe‘de esnafları ziyaret ederek vatandaşlardan destek isteyen AK Parti Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan Mucur,Kaman,Akçakent, Boztepe ilçe teşkilat ziyaretinden sonra yapmış olduğu esnaf ziyaretinde, esnaf ve vatandaşlardan 1 Kasım seçimlerinde mutlaka AK Partiye oy vermeleri konusunda destek istediler.

Mucur ,Kaman’,Akçakent, Boztepe‘de ilgi gören ve vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinleyen AK Parti Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan   “Gerek merkezlerdeki ve gerekse kırsaldaki tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Bizlere iletilen sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra yapılacak yatırımlarla bu sorunları çözmeye çalışacağız. İnşallah seçim sonrası tek başına iktidar olarak yeniden yolumuza devam edeceğiz” dediler.

1 Kasım’da yapılacak seçimlerin önemine değinen AK Parti Milletvekili adayı Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  “Gittiğimiz yerlerde Esnaf ve vatandaşlarımızla tek tek görüşüp fikir alışverişinde bulunuyoruz. Onların isteklerini ve taleplerini dinliyoruz. İnşallah bu isteklerini en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Gittiğimiz her yerde halkımızın bize gösterdiği teveccühün sandıklara yansıyacağını da umut ediyoruz. Biz halkımıza bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN