1.Amatör Küme Futbol Ligi Sezonu Açıldı

14 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
243 defa okundu.
1.Amatör Küme Futbol Ligi Sezonu Açıldı

thumbnail_akfl-3

Vali Necati Şentürk, 2016-2017 Sezonu Kırşehir 1. Amatör Küme Futbol Ligi Açılış Maçına Katıldı

 

Evran Spor ile Atakspor arasında oynanan maçın başlama vuruşunu Vali Necati Şentürk ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptı.

Bağbaşı Sentetik Sahada gerçekleşen, 2016-2017 Sezonu Kırşehir 1. Amatör Küme Futbol Ligi açılış programına Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, Kırşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kazım Kaya, kulüp yöneticileri, antrenörler, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Maçtan önce sporculara hitaben bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, ancak ahlâklı sporcuların başarıya ulaşabileceğini söyledi.
Kırşehirli gençlerin sporcu ve zeki bir yapıya sahip olduklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Profesyonel futbolun seyirlik, amatör futbol ise daha gerçektir. Gençlerimiz, başarılı olmak ve üst seviyelere çıkmak için ellerinden gelen çabayı sarf ederler. Ülkemizde amatör spor branşlarıyla ilgilenen gençlerimizin sayısı profesyonel spor dallarındaki sporculardan kat kat daha fazladır. Gençlerimizi spora daha çok yönlendirmek için amatör spor branşlarına önem veriyoruz. Amatör spora verdiğimiz destekler devam edecektir. Gururumuz olan Yeşil Kırşehirspor’a altyapıdan, amatör takımlarımızdan futbolcular yetiştirme gayretindeyiz. Valilik olarak 800 bin TL maliyetli kapalı spor salonu yaptırıyoruz. Bu salon, bütün mevsimlerde kullanılabilecek ve son derece kaliteli olacak. Yeni sezonda bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Futbolcularımızın maçlarını kardeşçe oynayacağından, birbirlerine karşı centilmence davranacağından şüphem yok.” dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de yaptığı konuşmada, amatör sporun, gençlerimizin kendilerini geliştirmeleri ve iyi bir şekilde yetiştirmeleri için bir fırsat olduğunu ifade etti.

ASKF Başkanı Kazım Kaya ise konuşmasında, başta Vali Necati Şentürk olmak üzere amatör spor takımlarına ve altyapıya destek veren herkese teşekkür etti.

Vali Necati Şentürk ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin başlama vuruşunu yaptığı ve 8 takımın mücadele ettiği 2016-2017 Sezonu Kırşehir 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nin ilk karşılaşmasında Kırşehir Evranspor, Atakspor’u 3-0 mağlup etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On