08 OCAK AKŞAMI SAAT 21,30’DA YAYINDA

8 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
695 defa okundu.
 08 OCAK AKŞAMI SAAT 21,30’DA YAYINDA

Elif Şengül Öz tarafından Kırşehir doğasını ve kültürel değerleri korumak ve tanıtmak amacıyla, sponsorluğunu üstlenerek, Kırşehir’e davet ettiği, rehberliğini yaptığı “Bereket TV” Survivor program (Dere, Tepe ATMACA) yapımcısı Eyüp Hacıoğlu ve ekibiyle birlikte 26-27 Aralık 2017 tarihleri arasında yapmış oldukları çekimleri tamamladılar.

08 OCAK AKŞAMI SAAT 21,30’DA YAYINDA

 

Bereket TV tarafından yapılan çekimler 08 Ocak 2018 Pazartesi akşamı saat 21,30’da yayına girecek. Kırşehir kırsalında yapılan çekimlerde bize destek olan, davetimizi kırmayarak bu çekimi yapan Bereket TV ve Dere, Tepe ATMACA program yapımcısı Eyüp Hacıoğlu ve ekibine, Kırşehir Belediyesine   Arena Gazetesine ve Aşağı Homurlu Köyü sakinlerine Teşekkür eden Öz açıklamasını şöyle sürdürdü.

“Ben tanıtım ve korumanın bir sorumluluk olduğunu düşündüğüm için bu girişimde bulundum. Herkesin mutlaka bir projesi vardır. Uygulama safhası bulmalı. Destek yaratmalı. Başarı zaten kendiliğinden geliyor. Kış günü kırsalda çalışmak hem çok zor. O kadarda keyifli. Çok yorulduk. Aşağı Homurlu halkının kadirşinas ev sahipliği sayesinde yorgunluğumuzdan arındık.Umarım beğeni ile izlenir. İstiyorum ki; daha büyük daha kapsamlı projeler oluşturalım. İç Anadolu’nun steplerinde müthiş bir coğrafyada yaşıyoruz. Farkında değiliz. Buzluk dağı madenciler tarafından talan ediliyor. Ilıca adıyla anılan Şelalede sular kesildi. Umarım bu çekimler birilerinin dikkatini çeker ve geleceğin emaneti olan doğa korunur.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On