• Dolar Alış / Satış: 4.749 / 4.757
  • Euro Alış / Satış: 5.493 / 5.503
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Yolcuların Canı Tehlikeye Atılıyor

25 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
300 defa okundu.

Son Günlerde Sıklıkla Duyduğumuz Otobüs Kazaları Vatandaşları Tedirgin Ediyor, Fakat Otobüs Firmaları Yolculardan Daha Fazla Para Almak İçin Canını Tehlikeye Atacak Hareketler Sergilemeye Devam Ediyor

Yolcuların canını tehlikeye atarak kara yoluyla Kırşehir’den Ankara’ya yolcu taşıyan bir otobüs firması, yolcu koltukları dolunca daha fazla para kazanabilmek için otobüsün giriş- çıkış yerinde bulunan merdivende yolcu taşıyor.

Kırşehir’den Ankara’ya yolculuk yapan yolcular, merdivende oturan yolcuyu görünce “Firmalar ekstra seferler koyuyor ama oturacak yer yine yok, otobüsü tıka basa dolduruyorlar. Böyle iş mi olur, paramızla rezil oluyoruz resmen” ifadelerini kullanarak şunları söyledi; “Yolcunun canı tehlikeye atılıyor. Merdivende gidilir mi? Daha fazla para almak için yapıyorlar. Her hangi bir şey olsa bu sorumluluğu üzerine kim alacak? Çoğu kişi bayram tatiline gidiyor. Bayram geldi memlekete gidelim derken bir yoğunluk yaşanıyor, hal böyle olunca bu durumu gözler önüne serdi. Bayram yoğunluğu da ilerleyen günlerde daha fazla yaşanınca artık yine yolcuların bir kısmı merdivende gidecek sanırım” şeklinde konuştular.

HABER: NURTEN CEYLAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN