• Dolar Alış / Satış: 4.749 / 4.757
  • Euro Alış / Satış: 5.493 / 5.503
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Sergi Açılışı Yapıldı

24 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
171 defa okundu.

Aile Yaşam Merkezi Çocuk Kursları Dönem Sonu Sergisi Açıldı

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezinin Çocuk Kursları Dönem Sonu Sergisinin açılışı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin katılımı ile yapıldı. Aile Yaşam Merkezinde 2 ay boyunca 13 branşta 1055 öğrenciye eğitim verildi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci sergide yaptığı konuşmada: “Belediyemiz Aile Yaşam Merkezinin Çocuk Kursları Dönem Sonu Sergisinin açılışını yaptık, 2 ay da 13 branşta 1055 öğrenciye eğitim verdik, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bütün çocuklarımıza başarılar diliyorum dedi.

Başkan Bahçeci ; “ Zumba öğretmenine ve öğrencilerine yaptıkları gösteriden dolayı teşekkür ediyorum. Bu yaşta cesaret ve öz güvenle yer almaları daha kıymetli. Yaz döneminde çocuklarımızın yaz tatilinde hem kendilerini eğitmeleri açısından, hem zamanlarını güzel geçirmesi açısından bu kursları planladık ve iki ay boyunca on üç branşta otuz altı grup halinde 1055 öğrencimize hizmet verdik ve bu öğrencilerimize 13 öğretmenimiz hizmet etti , kendilerine teşekkür etmek istiyorum.

Ayrıca kurslara kayıtsız kalmayan velilere de teşekkür ediyorum diyen Başkan Bahçeci kurslarımız Kış ayında da 36 branşta devam edecek. Çocuklarımız içinde kurslarımız olacak. Kış aylarında devam edecek kurslarımıza yetişkinlerimizi de bekliyoruz kayıtlarımız bayram dan sonra başlayacak. Bu kurslara katılmak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak onların hem sanat alanında hem kültürel alanda, farklı branşlarda eğitim alması onların geleceği açısından çok önemli. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezini eylül ayı sonunda açacağız. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde daha kapsamlı atölyeleri ile farklı branşları da ilave ederek bu işi daha ileri taşıyıp geliştireceğiz. Siz velilerden kurslara devam etmenizi bekliyorum. Kurslarımızı istikrarlı bir şekilde tamamlayan yavrularımıza teşekkür ediyorum”.dedi

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Veliler çocukların yaz boyunca yaptıkları ürünlerin sergisini gezdi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN