• Dolar Alış / Satış: 4.715 / 4.724
  • Euro Alış / Satış: 5.467 / 5.477
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Şahin: Başarı İçin Kenetlenelim

30 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
264 defa okundu.

Kırşehir Belediyespor Kulubü Başkanı Veli Şahin: “Şehrimizin Tüm Kurum Ve Bireyleri Başarıyı İsterse, İnanıyoruz Ki Bu Takım Yeni Kurulmasına Rağmen Sürpriz Yaparak Hedefine Ulaşacaktır.”

Kırşehir Belediyespor Kulubü Başkanı Veli Şahin takımın son durumu hakkında genel bir değerlendirme yaparak, Kırşehir Belediyespor’un hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Şahin : “ Olağanüstü kongre sonrasında geçen sure zaman zarfında hem idari olarak, hem de sportif alanda hummalı bir çalışmanın içerisine girdik. 1 ay gibi kısa zamanda tesis, yeni takım oluşturma ve alt yapı ile ilgili tüm çalışmalarımıza start vermiş durumdayız. Kaliteli bir teknik yönetim ve futbolculardan oluşan bir takım oluşturduğumuza inanıyoruz.. Planlamış olduğumuz faaliyet takviminin sadece takımımızın fiziki idman ve hazırlık maçları yapması ile ilgili programımızı Türkiye Kupası maçlarının yaklaşık 10 gün önceye çekilmesi sonucu hazırlık maçlarında ve kampımızda aksama oldu. Bu sene hedefimiz ligin sonuna kadar yarıştan kopmayan, mücadelesini terinin son damlasına kadar akıtacak bir takım ruhuyla, taraftarımızın ve şehrimizin tüm desteğini de arkamıza alarak, sürpriz bir çıkış yapmak istiyoruz.. Unutulmaması gereken en önemli şey; Maçların 90+ dakika olduğu, ligin 24 maçlık bir maraton olduğunu her daim, aklımızdan çıkarmadan top yekün bizlere yakışan centilmence mücadeleyi ortaya koymalıyız.. Yönetim olarak biz istiyoruz. Teknik heyetimiz ve futbolcularımız istiyor. Biliyoruz ki Taraftarımız da istiyor. Özetle şehrimizin tüm kurum ve bireyleri başarıyı isterse, inanıyoruz ki bu takım yeni kurulmasına rağmen sürpriz yaparak hedefine ulaşacaktır.”dedi.

Ziraat Türkiye Kupası’ndan elenmelerini takımın geç kurulması ve kupanın erkene alınmasına bağlayan Şahin, mübarek Kurban Bayramını kutlayarak konuşmasını tamamladı.

HABER: SERHAT ERDOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN