• Dolar Alış / Satış: 4.752 / 4.761
  • Euro Alış / Satış: 5.483 / 5.493
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Sağlık Çalışanları Açıkladı

9 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
325 defa okundu.

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Tarafından Üyelere Yapılan Özel İndirim Fırsatları Hakkında Açıklamalarda Bulunuldu

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği üyelerine yapılan özel indirim fırsatları hakkında açıklamalarda bulundu.Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği tarafından yapılan açıklamada:  Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Üyelerine Özel İndirim Fırsatları Devam Ediyor..

Dernek üyelerimize özel ‘’ Köftedokya Çiğköfte, Kahvaltı ve Çay Evi ‘’ nde %20 indirim! İndirime ekstra Her çarşamba ve her cumartesi aldığınızın yarısı bedava !! Aynı zamanda 6 tane dürüm alana 7.si hediye !! (İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.)

Kampanya Detayları:
– Kampanyadan ilk 3 ay tüm sağlık çalışanları (Belgelendirmek kaydı ile) 3 ay sonrasında sadece Kırşehir Sağlık Çalışanları Dernek üyelerimiz üyelik kartını ibraz etmeleri halinde faydalanabileceklerdir.

– Kampanya için süre sınırı konulmamıştır. İptal olması durumunda üyelerimize cep telefonundan mesajla ve sayfamızdan ilan edilerek duyurulacaktır.

– İndirim ödeme anında derneğimiz üyelik kartının yada kurum kimliğinin ibrazı ile kasa da otomatik olarak kasa yetkilisi tarafından sağlanacaktır.

– Kampanya Kırşehir ilinde geçerlidir.

– Detaylı bilgi için sayfamızdan mesaj yoluyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

– Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği üyelerine indirimli hizmet verecek olan ‘’ Köftedokya Çiğköfte, Kahvaltı ve Çay Evi ‘’ nin değerli işletmecileri ve ekibine teşekkür ederiz.

– Bu tur üyelerimize indirimli hizmet ve satış yapacak esnaf ve firma isimleri ara ara sayfamızda ilan olunacaktır.

– Sağlık çalışanlarımıza hizmet sunum/satış indirim imkanları sunacak esnaf ve firmalarımız bizimle sayfamız aracılığı ile irtibata geçebilirler.”ifadeleri kullanıldı.

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN