• Dolar Alış / Satış: 4.749 / 4.757
  • Euro Alış / Satış: 5.493 / 5.503
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

22 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
177 defa okundu.

“Bütün Okullarımızı İçten ve Dıştan Kontrol Edeceğiz.”

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında alınacak tedbirler Vali Necati Şentürk başkanlığında yapılan “Okul Güvenliği Toplantısı”nda ele alındı

Müftülük Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Orhan Ekemen, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz, daire müdürleri ve emniyet teşkilatı mensupları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Necati Şentürk, önümüzdeki eğitim-öğretim sezonunda öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbirin alınacağını söyledi.

Alkol, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarla mücadelede kesin kararlı olduklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Bütün okullarımızı içten ve dıştan kontrol edeceğiz. Okulların açılış ve kapanış saatlerinde emniyet güçlerimizden irtibat görevlisi orada olacak. Ayrıca, öğrenci yurtlarının eksiklikleri de tespit edilip giderilecek. Eğitimde zirvede olan Kırşehir’de eğitim kalitesini daha da ileri seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz.” dedi.

Toplantı, Vali Necati Şentürk ve katılımcılar arasında, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında okullarda alınacak güvenlik tedbirlerinin görüşülmesi ile sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN