• Dolar Alış / Satış: 4.749 / 4.757
  • Euro Alış / Satış: 5.493 / 5.503
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

O Olayda 1 Kişi Tutuklandı

22 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
355 defa okundu.

Sağlık Kontrolünün Ardından Adliyeye Sevk Edilen Zanlılardan Çelişkili İfadeler Verdiği İleri Sürülen F.Y. Mahkemece Tutuklandı

Kırşehir’de “drone” yardımıyla Kızılırmak Nehri kenarında cesedi bulunan kişinin birlikte pikniğe gittiği 3 arkadaşından biri tutuklandı.

Kırşehir Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaybolduktan 3 gün sonra drone yardımıyla Kızılırmak kıyısında cesedi bulunan Murat Tuncer’in (35) ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.

Ekipler, Tuncer’in Sıdıklı Darboğaz köyü piknik alanına birlikte gittiği arkadaşları R.S, Ş.D. ve F.Y’yi gözaltına alarak sorguladı.

Zanlıların, Tuncer’in cep telefonu ile konuşarak yanlarından ayrıldığını, daha sonra kendisine ulaşamadıklarını söyledikleri ileri sürüldü. Sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan çelişkili ifadeler verdiği ileri sürülen F.Y. mahkemece tutuklandı. Diğer 2 zanlı ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Kırşehir’de tezgahtarlık yapan Murat Tuncer’in merkeze bağlı Sıdıklı Darboğaz köyündeki piknik alanından kaybolmasının ardından jandarmanın “drone” ile arama yapmış, Tuncer’in cesedi, Kızılırmak Nehri kenarında suda boğulmuş halde bulunmuştu.

HABER: AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN