• Dolar Alış / Satış: 4.715 / 4.724
  • Euro Alış / Satış: 5.467 / 5.477
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Kurum Binaları İncelendi

28 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
116 defa okundu.

Vali Necati Şentürk Kurum Binalarında İncelemelerde Bulundu

Vali Necati Şentürk, yeni yerlerine taşınan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile İl Dernekler Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz, , İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdür Vekili Mehmet Koçak ve İl Dernekler Müdürü Cemalettin Duran’dan kurumları ve faaliyetleri hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk, kurumların yeni yerlerinde vatandaşlarımıza en güzel hizmeti vermeye devam edeceklerini söyledi.

Güzel bir kamu hizmetinin en başta olmazsa olmazının fizikî mekân olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Kamu kurumuna fiziki mekân sağlanmazsa verilen hizmet vatandaşı mutlu etmez. Bu üç kurumumuz da halkımızla iç içe yoğun olarak çalışan ve ana kamu hizmetlerinin verildiği kurumlardır. Nüfus Müdürlüğüne günde yüzlerce vatandaşımız geliyor. Dernekler Müdürlüğümüzün de mekân sorunu vardı. Milli Eğitim Müdürlüğümüzün de mevcut binası yıkılacak. Oraya çok güzel ve ülke çapında örnek bir proje yapılacak. Bu kampüs, FETÖ’den bize geçti. Biz de bu mekanı en iyi ve en verimli şekilde kullanmak istedik. Milletimizin malı millete dönmüş oldu. Burası, kiralık yerlere göre daha modern, daha geniş ve daha rahat; fakat geçici. Yeni Hükümet Konağı yapıldıktan sonra buradaki kurumlarımızı oraya taşıyacağız. Temel amacımız vatandaşlarımıza kaliteli ve daha erişilebilir hizmeti en iyi şekilde vermektir.” dedi.

Vali Necati Şentürk’ün programı, kurumlarda incelemelerde bulunarak kurum yetkililerinden bilgiler alması ve işlemlerini yaptırmak üzere kurumlara gelen vatandaşlarımızla sohbet etmesi ile sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN