• Dolar Alış / Satış: 4.749 / 4.757
  • Euro Alış / Satış: 5.493 / 5.503
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Karakaya ve Bayramözü Köyleri Ziyaret Edildi

25 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
114 defa okundu.

Kaman Kaymakamı Murat Girgin Köylerin  Talepleriyle İlgileneceklerini İfade Etti

Kaman Kaymakamı Murat Girgin;Kaman’ın köylerinde yapılan çalışmalar ve yatırımları yerinde görmek, vatandaşların talep ve isteklerini dinlemek üzere İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Mülayim, Kaman  Özel İdare Müdürü Menderes Doğan, İlçe Yazı İşleri Müdürü V. Soysal Öz ve İlçe Tarım Müdürü Ömer Sevim ile birlikte Karakaya ve Bayramözü köylerini ziyaret etti.
Karakaya köyüne yapılan ziyarette muhtar ve vatandaşların; Eski Ankara yolu ve köy arasındaki 5 km’lik kısmın asfaltlanması, Köyün sağlık evinin imam lojmanı olarak kullanılabilmesi için tamirat ve tadilatının yapılması, okul bahçesinin sevgi bahçesi olarak düzenlenmesi gibi talepleri olurken;
Bayramözü köyünde ise, köylerine kanalizasyon yapılmasını, köy içme sularının yetersiz olduğunu ve köye ait olan büyükpınar mevkiindeki suyun getirilmesi ve köy içme suyuna katılması gibi talepleri oldu.
Kaman Kaymakamı Murat Girgin kendilerini karşılayarak göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür ederek köylerin  talepleriyle ilgileneceklerini ifade etti.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN