• Dolar Alış / Satış: 4.715 / 4.724
  • Euro Alış / Satış: 5.467 / 5.477
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Fikstür Bugün Belli Oluyor

26 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
255 defa okundu.

23 Eylül’de Başlayacak Bölgesel Amatör Lig’de Yeni Sezon Fikstürü Bugün çekilecek SPOR Toto Bölgesel Amatör Lig’de Yeni Sezon Fikstürü İçin Geri Sayım

12 grupta 160 takımın katıldığı ligde, 2017-18 sezonu fikstürü 28 Ağustos Pazartesi günü Orhan Saka Amatörler Evi’nde saat 14.00’te gerçekleştirilecek. 2010 yılında yarı profesyonel lig olarak kurulan Bölgesel Amatör Lig’de 8’nc sezon hazırlığı… Kısa bir süre önce grupların belli olduğu ligde, bu kez ikstür heyecanı yaşanacak. 12 grupta 160 takımın mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de, fikstür 28 Ağustos’ta çekilecek. Bu arada, Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında yapılan anlaşmayla birlikte Bölgesel Amatör Ligin yeni adı, Spor Toto BAL Lig olarak değişti. Temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’un yer aldığı 6’ncı grup, Sincan Belediyespor, Keçiören Belediyespor Bağlumspor, Çubukluspor Futbol Aş, MKE Kırıkkalespor, Türk Metal Kırırıkkalespor, Kastamonu Özel İdare KHS, 1074 Çankırıspor, 100. Yıl Soğuksuspor, Yeniçağaspor ve Bartınspor Zonguldak Devrek ile KaradenizereğliBelediyespor olmak üzere 13 takımdan oluşuyor. Söz konusu takımlardan 3’ü Ankara, 2’s Kırıkkale, diğerler se Kastamonu, Kırşehir, Çankırı, Karabük, Bolu ve Bartın’ı temsil edecek. Kırşehir Belediyespor’un fikstürü çarşamba günü gazeteniz Arena da siz okuyucularımız için tam sayfa sunulacak. İŞTE BAL 6. GRUP KIRŞEHİR: Kırşehir Belediyespor, ZONGULDAK: Ereğli Belediyespor, Devrek Belediyespor ANKARA: Sincan Belediyespor, KeçörenBelediyespor,Bağlumspor, Çubukluspor Futbol AŞ KIRIKKKALE: MKE Kırıkkalespor, Türk Metal Kırırıkkalespor, KASTAMONU: Kastamonu Özel İdare KHS, ÇANKIRI: 1074 Çankırıspor, KARABÜK: 100. Yıl Soğuksuspor, BOLU:Yeniçağaspor, BARTIN:Bartınspor KIRŞEHİRBelediyespor’un 2017-2018 Futbol Sezonunda yol haritası belli oldu. Yeşil-beyazlıların rakipleri 2 bölgeye dağıldı. Rakiplerimiz en çok Batı Karadeniz Bölgesi’ne dağıldı. EN YAKIN KIRIKKALE, EN UZAN ZONGULDAK EREĞLİ…

Kırşehir Belediyespor, yeni sezonda 8 ilde deplasman havası soluyacak. Belediyespor’u yakın deplasmana 140 km Kırıkkale, en uzak deplasmanı ise 486 km ile Zonguldak Ereğli olacak. 13 Takımdan oluşan Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 6.grupta 8 il temsil eden 13 takım var. Ankara 3, Kırıkkale 2, Zonguldak 2, Bartın, Karabük, Kastamonu, Bolu, Çankırı takımla grubu oluşturdu. Bu iller arasında en uzak mesafede yer alan Zonguldak Ereğli. Kırşehir’e ortalama 486 km mesafede ilk sırada yer aldı. Ereğli’yi 473 km ile Bartın, 401 km ile Zonguldak Devrek takip ederken, yeni sezonda en yakın deplasman ise Kırıkkale olacak. Kırıkkale’den sonra 3 Ankara deplasmanı en yakınlar arasında yer alıyor.

KIRŞEHİR İLE RAKİP İLLER ARASINDAKİ MESAFE: Zonguldak Karadeniz Ereğli: 486 km. ,Bartın: 473 km. ,Zonguldak Devrek: 401 km. ,Bolu Yeni Çağ: 336 km. ,Karabük: 334 km. ,Kastamonu 321 km. ,Çankırı: 215 km. ,Ankara: Sincan (235 km.), Çubuk (195 km), Keçiören Bağlum (194 km.), Kırıkkale: 141 km (x2). Bu tablonun ardından Kırşehir Belediyespor’un 12 deplasman maçında geliş ve gidişi toplam 7251 km olarak karşımıza çıkıyor.

10 YENİ TAKIM BOY GÖSTERECEK

Yeni ismiyle Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 6.grupta toplam 10 yeni takım Kırşehir Belediyespor’la mücadele edecek. Yeşil-beyazlılar bu sene isim değişikliği yaparak Kırşehir Belediyespor adı altında 2017-2018 Futbol Sezonunda toplam 10 yeni takım ve geçmiş sezondan kalan 2 ekiple 3. Lige çıkma mücadelesi verecek. Önceki sezonlarda genelde İç Anadolu Bölgesi takımları ile bir üst lige çıkma mücadelesi veren Yeşil Kırşehirspor, bu sezon yeni ismiyle İç Anadolu’dan ve Karadeniz’den karma bir grupta mücadele edecek. Bu sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde geçtiğimiz sezon 3.Ligi’nden düşen Türk Metal Kırıkkalespor, Bölgesel Amatör Ligi 10’uncu grupta mücadele eden Başkent temsilcisi Keçiören Bağlumspor, Ankara Süper Amatör Küme şampiyonu olan Sincan Belediyespor, Çankırı Amatör Küme şampiyonu Çankırıspor ve geçtiğimiz sezonlar Karadeniz grubunda yer alan Bartınspor, Karabük Yüzüncü Yılspor, Kastamonu İl Özel İdarespor, Bolu Yeni Çağspor, Zonduktak Devrek ile Karadeniz Ereğlispor yer alacak.

HABER: UFUK TUFAN DOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN