• Dolar Alış / Satış: 4.752 / 4.761
  • Euro Alış / Satış: 5.483 / 5.493
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Eski Başkan’dan, Bahçeci’ye övgü dolu sözler

26 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
199 defa okundu.

“Kaldırım Çalışmalarını İncelerken Eski Belediye Başkanımız Cahit Gürses Bize Süpriz Yaptı,Moral Verici Desteği İçin Kendisine Çok Teşekkür Ederim”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, geçmiş dönem Kırşehir Belediye Başkanlarından Dr. Cahit Gürses ile birlikte çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Kaldırım çalışmalarını incelerken eski Belediye Başkanımız Cahit Gürses bize süpriz yaptı,moral verici desteği için kendisine çok teşekkür ederim. Dr. Cahit Gürses ağabeyim benim için çok değerli bir insan. Kendisinin nasihatlerini her zaman önemsemişimdir. Tüm Kırşehir Halkı’nın sevip saydığı bir belediye başkanı olmayı zamanında başarmıştır. Ve halkın sevgisi saygısı halen de sürmektedir.” dedi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci işinin ehli, tecrübeli ve dürüst bir yönetici olduğunu ifade eden Eski Belediye Başkanı Dr. Cahit Gürses , “Kırşehir’in geldiği noktaya bakınca, Yaşar bey kardeşimin fevkalade güzel hizmetlere imza attığına şahit oluyorum. Kendisini ve ekibini yürekten kutluyorum. Çünkü Kırşehir insanına hizmet ediyor olmak, hakikaten de mutlulukların en büyüğü projeleri ile halkın içinde adından sevgiyle bahsettiren bir belediye başkanı olmayı başardı. Halkın içinde yaşayarak, halktan kopmadan ve en önemlisi şeffaf bir belediyecilik yapıyor.” ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN