• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • KIRSEHIR:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • KIRSEHIR:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Devrek Belediyespor Kolay Lokma Değil

11 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
330 defa okundu.

Kırmızı-Beyazlı Ekip, Hazırlık Çalışmaları Kapsamında İlçede Faaliyet Gösteren Çınar Otel’de Kampa Girdi

Bölgesel Amatör Ligde Kırşehir Belediyespor’un rakiplerinden Zonguldak ekibi Devrek Belediyespor, 23 Eylül’de başlayacak yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Kırmızı-Beyazlı ekip, hazırlık çalışmaları kapsamında ilçede faaliyet gösteren Çınar Otel’de kampa girdi.

Uzun yıllar altyapısında görev yaptığı Devrek Belediyespor’da bu sezon A takım teknik sorumlusu olarak Bölgesel Amatör Lig’de boy gösterecek Selçuk Sarı, genç ve tecrübeli futbolculardan kurulu biri takım oluşturduklarını, ilk kez mücadele edecekleri ligde başarılı olacaklarına inandığını söyledi.Öze dönüş projesi kapsamında altyapıdan çok sayıda genci A takım kadrosuna aldıklarını, bu yapılanmanın gelecekte kulübe önemli faydalar sağlayacağını aktaran Kırmızı-Beyazlı hoca, çalışmaların çok iyi gittiğini, ilk hafta maçına kadar tüm eksiklikleri tamamlamayı planladıklarını kaydetti.

BiZi ZAYIF HALKA GöRENLER YANILACAK

Zonguldak Şafak’a konuşan Selçuk Sarı, Devrek Belediyespor’un köklü bir geçmişe sahip olduğunu, ilk kez mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de Zonguldak ve Devrek’i başarıyla temsil edeceğini

belirtti.

İyi bir yapılanmayla ligde başarılı olacaklarına inandığını aktaran Selçuk Sarı, kamu oyunda oluşan zayıf halka düşüncelerine ligde alacakları iyi sonuçlarla cevap vereceklerini vurgulayarak, “Devrek Belediyespor her zaman hedef takımı olmuştur. Yeni bir yapılanma içindeyiz. Gençleri A takım kadrosuna kattık. Transfer ettiğimiz oyuncular, uzun yıllar Zonguldak futboluna başarıyla hizmet etmiş oyuncular. Kimse bizi küçük görmesin. Bizi zayıf halka gibi görenler, lig başladığında hayal kırıklığına uğrayacaklar. Devrek’i, başarıyla temsil edeceğiz” dedi.

KALICI OLACAĞIZ

DEVREK’IN teknik patronu, Devrek Belediyespor’un Bölgesel Amatör Lig’de kalıcı olacağını, asla asansör takım olmayacağını kaydederek, “Bölgesel Amatör Lig’deki ilk deneyimimiz olacak. Hedefimiz bu ligde kalıcı olmak. Devrekli futbolseverlere, Bölgesel Amatör Ligin keyfini yaşatacağız. Gruptaki takımları analiz ediyorum. Geçmişte neler yapmışlar fikir sahibi oluyorum. Hiçbir rakipten çekinmeyeceğiz. Gücümüzü göstereceğiz. Gençlere güveniyorum. Evet, zor bir ligde müca-dele edeceğiz. Kolayı herkes başarır, önemli olan zoru başarmak” diye konuştu.

*

Ereğli Belediyespor’la oynanacak sezonun ilk maçı için “PUANLA AYRILACAĞIZ” yorumunda bulundu

YENEMİYORSAK, YENİLMEYECEĞİZ

DEVREK Belediyesporlu hoca, 23 Eylül’de sezonun ilk haftasında Ereğli Belediyespor’la deplasmanda oynayacakları karşılaşma için iddialı konuştu. Kağıt üzerinde

favori gösterilen Ereğli Belediyespor’dan puan koparacaklarını söyleyen kırmızı-beyazlı hoca, Beyçayırı Sahası’nda “yenemiyorsan, yenilme” parolasıyla oynayacaklarını belirtti.

GENÇLERE GÜVENİ TAM

“Ereğli’de çekinmeden oynayacağız”

EREĞLİ Belediyespor’un iyi transferler yaptığını fakat rakipten kesinlikle çekinmediklerini vurgulayan Selçuk Sarı, “Ereğli Belediyespor’la ilgili bilgi sahibiyim. İyi transferler yaptılar. İlk maç karşı karşıya geleceğiz. Herkesin Zonguldak derbisi olarak nitelendirdiği maç, Zonguldaklı futbolseverlere iyi bir hafta sonu yaşatacak. Ereğli’ye puan ya da puanlar düşüncesiyle gideceğiz. Rakip ne kadar güçlü olursa olsun fark etmez. Sahaya çıkacağız, puan için elimizden geleni yapacağız. Beyçayırı’ndan puan çıkarırsak sürpriz olmaz. Maça çok iyi hazırlanıyoruz. Futbolcuların isteği, özverisi yüksek. Kamuoyunda zayıf takım olarak gösterilmemiz, futbolculardaki hırsı artırıyor. Devrek’in gücünü bu maçta herkes görecek” şeklinde konuştu.

*

3’ÜNCÜ DENEME MAÇI

KAYNAŞLI BELEDİYESPOR’LA

DEVREK Belediyespor, hazırlık döneminde 3’üncü hazırlık maçını kendisi gibi Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Düzce Kaynaşlı Belediyespor’la oynayacak. Karşılaşma, 10 Eylül Pazar günü Düzce’de oynanacak.

Devrek takımı, hazırlık döneminde ilk iki maçını Kozlu Belediyespor’la oynamış, rakibi karşısında bir beraberlik, bir galibiyet elde etmişti.

*

Kale Özdemir’e emanet

DÖNDÜ

DEVREK Belediyespor’un Bölgesel Amatör Lig’de kalesini 36 yaşındaki tecrübeli eldiven Özdemir Arslan koruyacak. Özdemir, geçen sezon kırmızı-beyazlı takımda kaleci antrenörü olarak görev yapıyordu.

Yeni sezonda sahalara tekrar geri dönen tecrübeli eldiven, 2 yıl aradan sonra eldivenleri yeniden eline takacak. Kırmızı-Beyazlı takımın 1 numaralı bölgesinde emniyet sigortası olacak Özdemir’e, mevcut kadrodaki Okan Sarıvaz ile Karabük Ovacık’tan transfer edilen Devrim Uzunsoy partner olacak. Özdemir, kalecilik kariyerinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig deneyimi yaşayacak.

“Başarılı olacağız”

ÖTE YANDAN, yeni sezondan beklentilerini paylaşan Özdemir, “Devrek Belediyespor’la birlikte ben de ilk kez Bölgesel Amatör Lig deneyimi yaşayacağım. Hazırlıklarımız sürüyor. Hedefimiz ligde kalıcı olmak. El birliği verip, bunu başaracağız. Tüm tecrübemle Devrek’in başarısı için mücadele edeceğim” dedi.

HABER: SERHAT ERDOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN