• Dolar Alış / Satış: 4.752 / 4.761
  • Euro Alış / Satış: 5.483 / 5.493
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Daha da Güzel Olacak

24 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
196 defa okundu.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ; “Kırşehir Güzelleşiyor Daha da Güzel Olacak”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Belediye çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek Kırşehir’in her geçen gün modern bir kent olma yolunda mesafe kat ettiğini belirtti.

Her fırsatta vatandaşın arasında olmaya ve çalışmaları incelemeye özen gösteren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’in ileriye dönük çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü belirtti. Hizmet sevdasını ortaya koymuş emin adımlarla ilerleyen Başkan Bahçeci Kırşehir’in her geçen gün güzelleşerek geliştiğini vurguladı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Kırşehir güzelleşiyor daha güzel olacak alt yapımızı yeniledik. Bir yıldır meşşekgatli bir süreç yaşadık. Önümüzde iki seçenek vardı. Birincisi günü kurtaracak şekilde müdahaleler yapıp üstüne bir kat asfalt serip sonra benden gelen ne yaparsa yapsın demekti. İkinci seçenek ise şehrin geleceği adına taşın altına elimizi koyup zor olanı tercih etmekti o da bütün alt yapıyı yaklaşık 35 yıldır yenilenmeyen bütün alt yapıyı yenileyip üstüne kaliteli Avrupa standartlarında asfalt yapıp , sonrada bisiklet yolları ile, peyzajları ile kaldırımları ile yenilemekti.Birinci olanı daha kolay yoldu. İki üç ayda işi bitirebilirdik, daha az para harcardık, daha az eleştiri alırdık,daha az yorulurduk ama ikinci yolda daha fazla para harcadık,sizleri daha çok rahatsız ettik , daha fazla laf işittik ama Kırşehir için daha doğru olanı yaptığımıza inanıyorum. Bu çalışmalar bittiğinde daha iyi anlaşılacak diye düşünüyorum. Biz hiçbir zaman günü kurtaracak işler yapmadık.

Kent Parkı yaparken, Kültür Merkezimizi planlarken de , Ahi Evran Külliyesini yaparken de bütün işlerimizde şehrimizin gelecek vizyonunu yavrularımıza daha güzel bir şehir bırakmak adına doğru çizmeye gayret ediyoruz diyen Başkan Bahçeci sizin bize verdiğiniz emaneti ekibimizle, arkadaşlarımızla o emaneti lafta duysak eleştiri de alsak en doğru şekilde yapıp Allah’ın izni ile İnşallah arkamızda böyle anılacak eserler bırakarak görevimizi tamamlamak bütün gayretimiz bu yönde. Ne kadar güzel eserler yaparsanız yapın içinde insan yoksa bunların hiçbir kıymeti yok dedi.

Kırşehir Belediyesini kurumsal bir yapıya kavuşturmak için çaba içerisine girdik. Bu noktada her geçen gün mesafe kat ettiğimiz her şekilde gözükmekte. Özellikle son bir yıl içerisinde yapmış olduğumuz alt yapı çalışmalar bu durumu açık seçik ortaya koymakta.

Şehrimiz her geçen gün güzelleşiyor, gelişiyor. Kırşehir Belediyesi olarak, arkadaşlarımızla beraber bir ekip çalışması yapıyoruz. Kırşehir’imizi daha iyi günler, daha güzel günlerin beklediğini düşünüyorum. Bu düşünceler üzerine de çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN