• Dolar Alış / Satış: 4.715 / 4.724
  • Euro Alış / Satış: 5.467 / 5.477
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Bir Bayramı Daha İdrak Ediyor

30 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
233 defa okundu.

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın  Mesaj Yayınladı

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın , Kurban Bayramı vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı

Belediye Başkanı Ramazan Aydın mesajında , “Dini bayramlar Müslümanların birbirine kenetlendiği, ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği, sevinçlerin paylaşıldığı, kalplerin yumuşadığı, akraba dost ve komşuların ziyaret edildiği Mübarek günlerdir. Sevginin, vefanın, sadakatin ve fedakarlığın sembolü olan bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz.  Kurban Bayramında bizlere, Hz. İbrahim ve İsmail’in sadakat ve teslimiyetini hatırlatan Kurban ibadeti, bir yandan kişinin Allah’a yakınlaşmasını simgelerken, diğer yandan toplumda kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma bilincinin gelişmesine, sevgi ve dostluğun yaygınlaşmasına zemin hazırlar.

İyiliğin, sevginin açmadığı kapı yoktur. Dayanışma ve sevgi dostluğun direği, insanlığın gereğidir. Sahip olduğumuz imkanları ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak bizim örfümüzün temel şiarlarındandır dedi.

Belediye Başkanı Ramazan Aydın , Bu duygu ve düşüncelerle başta Boztepe Halkı olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum.”dedi.

Belediye Başkanımız Ramazan Aydın ayrıca İlçemizde yapılacak Bayramlaşmanın Bayramın 2. günü Belediyemiz karşısında bulunan Ata Parkta  Saat:11.00 – 13.00 arsında yapılacağını bildirdi .

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN