• Dolar Alış / Satış: 4.749 / 4.757
  • Euro Alış / Satış: 5.493 / 5.503
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Beyaz Güvercin Attılar

23 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
198 defa okundu.

 

Protokol Tribününde İki Başkan Beyaz Güvercin Uçurarak İlişkilerde Yeni Dönemi İşaret Ettiler

Kırşehir Belediyespor ile Aksaray Belediyespor arasında oynanan maç öncesi seremoni de ili kaptan ve Protokol tribününde iki başkan beyaz güvercin uçurarak ilişkilerde yeni dönemi işaret ettiler. Kırşehir Belediyespor yönetiminin bu jestine tribünler alkış ile karşılık verdiler.

Beyaz güvercin ne anlama gelir?

Büyük tufan sonrasında Nuh’a gagasında bir zeytin dalıyla geri dönen beyaz güvercinin hikayesinden gelmektedir. Güvercin tufanın sona erdiğini ve insanlar için yeni bir başlangıcın mümkün olduğunu müjdelemiştir. Bu nedenle aynı zamanda “barış umudu” anlamına da gelmektedir. ŞAHİN’DEN FUTBOLCULARA DESTEK

Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin maç sonunda soyunma odasına inerek futbolcular ile konuştu. Şahin, hepinize bugünkü oyununuzdan dolayı teşekkür ediyorum. İleri de çok daha iyi bir takım olacağız. Daha 15 günlük bir takım olarak kamp yapmış birbirini bilen futbolculardan oluşan bir takıma zor anlar yaşattık. Ben sizlere güveniyorum.

KIRMIZI KARTA KIZDI

Kırşehir Belediyespor kulüp başkanı Veli Şahin salı günü oynanan Türkiye Kupası maçının 113. dakikasında yaşanılan pozisyona tepki gösterdi. Maçın 113. dakikasında Kırşehir Belediyespor’un Ganalı futbolcusu İbrahim Aminu rakibi ile ikili mücadeleye girdi. Mücadele sonrasında rakibi yerde kaldı. Hakem oyunu devam ettirmesine rağmen Dördüncü Hakemin uyarısıyla faul kararı verildi ve İbrahim Aminu ikinci sarıdan oyun dışı kaldı. Pozisyon sonrası kararın yanlış olduğunu söyleyerek tepki gösteren Veli Şahin maç sonu da çevresinde bulunanlara o pozisyon da kırmızı kart ağır oldu ifadelerini kullandı.

HABER: SERHAT  ERDOĞAN

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN