• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • KIRSEHIR:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • KIRSEHIR:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Ahi Evran Üniversitesi’ne Veda Ediyor

12 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
423 defa okundu.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Genel Sekreter Doç. Dr. Rüştü Yeşil İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreterliği görevinden ayrılarak Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesine görevlendirmesi yapılan Doç. Dr. Rüştü Yeşil için Ahi evran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bir veda yemeği düzenlendi. Yunus Emre Toplantı Salonunda gerçekleşen veda yemeğine Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Zeki Küçük ile akademik ve idari personel katıldı.

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Doç. Dr. Rüştü Yeşil ile uzun yıllardır bir dostluğu olduğunu belirterek 2015 yılında Ahi Evran Üniversitesi Genel Sekreterliği görevine geldiği günden bu yana güzel işlere imza attıklarını dile getirdi. Ahi Evran Üniversitesi’nin kalite ve pilot üniversite süreçleri gibi önemli süreçlerden geçtiği dönemlerde Doç. Dr. Rüştü Yeşil’in emeğinin fazla olduğunu söyleyen Rektör Karakaya, “İnanıyorum ki yeni görevlendirildiği Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesinde de güzel işler yapacaktır.” dedi. Doç. Dr. Rüştü Yeşil’e yeni görevinde başarılar dileyen Prof. Dr. Vatan Karaya, kendisini tebrik ederek günün anısına hediye verdi.

Rektör Karakaya’nın konuşmasının ardından Doç. Dr. Rüştü Yeşil de bir konuşma yaparak yemeği düzenleyen Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ile yemeğe katılan tüm akademik ve idari personele teşekkür etti. Ahi Evran Üniversitesinde görev yaptığı süre boyunca üniversite için güzel işler yapmaya çalıştığını belirten Yeşil, “Göreve geldiğim günden bu yana üniversitemiz için doğru ve güzel işler yapmaya çalıştık umarım başarılı olmuşuzdur.” dedi. Konuşmasının sonunda Doç. Dr. Rüştü Yeşil, veda yemeğinde bulunan ve bulunamayan herkesten helallik isteyerek teşekkür etti.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, yemekte genel sekreterlik görevine atanan ismi de açıkladı. Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Zeki Küçük’ün Genel Sekreter görevine getirildiğini belirten Rektör Karakaya, Mehmet Zeki Küçük’e yeni görevinde başarılar diledi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN